Відбулося свято осені для учнів 8-11 класів

21листопада у Сахновщинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбулося Свято осені. У святковому заході брали участь учні старших класів. Свято було пройняте осінньою настроєвістю, у залі панувала справжня барвиста осінь, на вікнах опадало багряне осіннє листя, яке доповнювало чудовий настрій кожного присутнього в залі.

Свято було наповнене різноманітною конкурсною програмою. Учні розповідали вірші, в яких панував і сум, за тим, що догорають останні сонячні дні, зникає осіння краса, обпадає листя, яке розмалювала осінь своєю палітрою різнокольорових фарб, але разом з тим на душі було весело, що до нас завітало таке чудове свято – Свято осені.

Розповідь віршів, конкурс талантів, виконання пісень, розігрування сценок, розповідь гуморесок надзвичайно урізноманітнили святкову програму. Цікавим був конкурс «Дари природи», в якому учні кожного класу створювали композицію і захищали її.

Чудова атмосфера панувала протягом усього свята. Це незабутнє свято ще надовго залишиться у спогадах учнів…