Вібувся осінній бал для учнів 5-7 класів.

20 листопада відбувся осінній бал 5-7 класів. Взяли активну участь учениці 5-А класу Ольховська Анастасія, Коваленко Софія; учениця 5-Б класу Одарюк Діана; учениця 6-А класу Гуленко Олександра; учениця 6-Б Калініченко Каріна; учениці 7-А класу Власенко Дарина та Дунай Вероніка; учениця 7-Б класу Шумлянська Софія.

Першим конкурсом нашої програми було «Осіннє дефіле», візитка – представлення себе. Другий конкурс – «Осіння фантазія», кожна конкурсантка готувалася до нього заздалегідь, це був осінній букет, аплікація, малюнок, вишивка. Свою роботу кожна учасниця повинна була захистити у довільній формі. Третій конкурс – «Хвилинка слави». Пісня! Хто не любить співати або слухати пісні! А запальний танець! Чи поезія, що тривожить душу…

Всі конкурсантки були нагороджені почесними грамотами. Перемогу конкурсу «Міс Осінь-2017» отримала учениця 5-Б класу Одарюк Діана.