Учні 9 класу взяли участь у заході "Коштовний скарб народу", який провели працівники дитячої районної бібліотеки.

6 листопада в районній дитячій бібліотеці до Дня української писемності та мови відбувся захід «Коштовний скарб народу», на який були запрошені учні 9 класу нашої школи. В рамках цього заходу проводився «Мовознавчий турнір». Учні класу розділилися на дві команди. Між ними майже годину проходило змагання, в якому було важко визначити переможця. Діти розгадували мовні загадки, пояснювали фразеологізми, згадували прислів’я про мову, пояснювали абревіатури, складали слова, знаходили правильні словосполучення та ін.

Непомітно пролинув час у захоплюючій грі. Учні змогли продемонструвати свої знання, дізнатися багато нового і цікавого, одержали велике задоволення. За свято, яке приготували і провели для них, діти подякували працівників бібліотеки.

/Files/images/2017/IMG_20171106_141054.jpg