З 02.10. по 06.10.2017 року в школі був проведений Тиждень здорового способу життя і безпеки життєдіяльності «Зроби свій вибір на користь здоров’ю».

Тиждень здоров’я «Ми - за здоровий спосіб життя!»

З 02.10. по 06.10.2017 року в Сахновщинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 був проведений Тиждень сприяння здоровому способу життя і безпеки життєдіяльності «Зроби свій вибір на користь здоров’ю».

Впродовж тижня були проведені заходи, а саме:

- Класними керівниками проведені години спілкування на теми: «Життя - це мить, зумій його прожити»; «Здоровий спосіб життя - все в твоїх руках»; «Бережіть здоров’я змалку».

- У вестибюлі школи відбулася виставка малюнків «Ми - за здоровий спосіб життя». У цій виставці взяли участь учні від 2 по 6-ті класи.

Формування здорового способу життя спільна робота школи й сім’ї. Основними завданнями «Тижня за здоровий спосіб життя» є розвиток творчих здібностей, які будуть змінювати спосіб життя для того, щоб зберегти та зміцнити своє здоров’я; навчати учнів захищати себе в умовах загрози для життя; розвивати уявлення про здоровий спосіб життя.