Відбувся благодійний ярмарок

26 вересня у Сахновщинській ЗОШ I-III ступенів №1 відбувся осінній благодійний ярмарок. Справжня благодійність не потребує винагород, це не обов’язок, це – стан душі! Саме бажання творити добро надихнуло педагогічний, учнівський, батьківський колектив школи на прекрасну ідею – провести осінній ярмарок. Всього було реалізовано виробів на 10040 грн. Кожен хто взяв участь у благодійному ярмарку, зробив свій невеликий внесок у цю дійсно велику справу. Ці кошти були витрачені на придбання тонометра в територіальний центр та 17 подарункових наборів для людей похилого віку, також ці гроші були витрачені на придбання будівельних матеріалів для школи.

Наші учні завітали 28 вересня до будинку людей похилого віку з концертом та подарунками. У той святковий, щедро напоєний теплом осінній день, ми зібралися в чудовому товаристві на свято праці, свято долі, свято життя, щоб віддати свою шану і повагу людям, за спиною в яких великий віковий і життєвий шлях. Адже першого жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку, і ми віддали шану тому поколінню, яке вистраждало під чорним крилом голодоморів, яке вистояло криваве пекло Великої Вітчизняної війни, яке відбудувало зруйноване і допомагає нам творити майбутнє. Все, що оточує нас – міста і села, заводи, безкраї лани – є результатом їхньої невтомної праці. В усьому, до чого торкнулися їхні руки, залишилося частка їхньої душі. Від щирого серця побажали здоров’я і довгих років життя.