29 квітня учні Сахновщинської гімназії з цікавою екскурсією відвідали столицю України - Київ. Діти побували у Київському експериментаніумі – музеї популярної науки та техніки, який дає цікаву і доступну можливість безпосередньої участі в експериментах, дослідах та інших пізнавальних діях. Побачили відомі пам’ятки архітектури та мистецтва - пам’ятник гетьману Б.Хмельницькому, княгині Ользі та просвітителям Кирилу та Мефодію, засновникам Києва, стелу-свічку пам’яті про Голодомор, Золоті Ворота, знамениті православні собори та урядові споруди.

/Files/images/1nova/IMG_0436.JPG

У селі Копачів, що на Київщині учні відвідали історико-розважальний комплекс « Київська Русь», де відтворено архітектурний образ Древнього Києва та атмосферу тих часів, а також стали глядачами Всеукраїнського фестивалю кінного мистецтва.

/Files/images/1nova/IMG_0454.JPG

Особливі враження діти отримали від серця Києва - Майдану Незалежності, де змогли зробити історичні фото на згадку про проведення Євробачення в Україні.

/Files/images/1nova/IMG_0406.JPG /Files/images/1nova/IMG_0507.JPG