У вересні 2013 року Міністерство освіти і науки України затвердило зміни до Типового положення про атестацію педагогічних працівників (наказ №930), в якому по новому трактуються питання щодо атестації.


Ознайомитися з Положенням зі змінами можна тут:
Лист Міністерства освіти і науки України від 10.09.2013 № 1/9-617 "Про застосування Типового положення про атестацію педагогічних працівників"
Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Украіни № 930 від 06.10.2010 "Про затвердження типового положення про атестацію педагогічних працівників"
Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1473 від 20.12.2011 року "Про затвердження Змін до Типового положення про атестацію педагогічних працівників"

Атестаційний період - це надзвичайно важливий етап діяльності навчального закладу. Досвід найбільш авторитетних керівників свідчить, що атестація відіграє основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого колективу. Під час атестації вивчаються професійні якості педагога, його сильні та слабкі сторони, рівень загальної культури, створюються оптимальні умови для вивчення і впровадження педагогічного досвіду кращих педагогів.

Кiлькiсть переглядiв: 26

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.