Повернутися до звичайного режиму

У 2013 році нашій школі виповнилося 100 років. При підготовці до відзначення ювілейної дати було зібрано багато матеріалів про історію нашої школи, її вчителів та випускників. Із 2010 року розпочалася робота над оформленням музейної кімнати, яка розташована на третьому поверсі нашої школи.

Метою створення музейної кімнати є:

1. Формування в учнів національної свідомості, любові до рідної землі.
2. Забезпечення духовної єдності поколінь та вивчення пам’яток матеріальної та духовної культури до створення музейної кімнати
3. Формування ціннісного ставлення до людей, держави через залучення.
4. Збереження шкільних традицій.

Головні завдання музейної кімнати:

1. Розширення загальноосвітньої підготовки учнів засобами позакласної роботи.
2. Розвиток творчих інтересів учнів до пошукової, краєзнавчої, науково-дослідницької, художньо-естетичної роботи.
3. Формування в учнів розуміння нерозривного взаємозв’язку минулого, сучасного і майбутнього України.
4. Проведення культурно-освітньої роботи серед учнів

Матеріали та експонати для музейної кімнати збиралися протягом тривалого часу. До цієї роботи залучалися учні, вчителі а батьки, а також вчителі-пенсіонери.
Робота з вивчення історії школи продовжується і сьогодні.

Експонати музейної кімнати:

Стенди: "Сахновщина. Коротка історична довідка", "З літопису нашої школи. 1921-1932 рр.", "Ніхто не забутий, ніщо не забуте. 1941-1943 рр.", "Керівники школи різних років", "Вчителі школи".

Альбоми: "Випуск 1955-1990 рр.", "Сахновщинська гімназія: 100 років".

Унікальні експонати: граммоти, дипломи, кубки, картина Г.Половинка "Козацькому роду нема переводу".

Перші екскурсії у музейній кімнаті

Екскурсії учнів до музейної кімнати

/Files/images/nova1/IMG_3023.JPG

/Files/images/nova1/IMG_3025.JPG